Kotwica Rodzica

warsztaty psychoedukacyjne dla rodziców

kwiecień - czerwiec

„Nie ma idealnych rodziców i nie ma idealnych dzieci.
Jest za to mnóstwo idealnych momentów na bycie razem.”

Zapraszamy serdecznie Rodziców, Opiekunów na Warsztaty Psychoedukacyjne, dedykowane osobom, którym zależy na budowaniu relacji ze swoimi dziećmi, w oparciu o dialog, wzajemne zrozumienie i szacunek. Podczas spotkań będziemy pracować nad:

Poszukamy odpowiedzi na pytania: jak zdobyć uwagę , w jaki sposób wyrażać swoje oczekiwania i jak być towarzyszem w drodze rozwoju swojego dziecka.

Prowadzenie Warsztatów:

Iwona Sieluk

socjoterapeuta, pedagog specjalny i realizator programu "Szkoła dla Rodziców"

Ma doświadczenie w pracy z rodzicami poszukującymi najlepszej drogi , w której mogą towarzyszyć swoim dzieciom. Od wielu lat związana zawodowo z rodzinami borykającymi się z trudnościami wychowawczymi. Szczególną wartością jest dla niej budowanie relacji rodzinnych opartych na szacunku i współpracy.

IWONA SIELUK
Ewa Giska

Ewa Giska

pedagog, terapeuta TSR, praktyk Metody Kid’s Skills, wieloletnia nauczycielka w edukacji artystycznej, inicjatorka i koordynatorka projektów edukacyjnych dla młodzieży i rodziców

Bliska jest jej praca rozwojowa i terapeutyczna z młodym pokoleniem oraz rodzicami, w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz w duchu NVC (Porozumienie bez Przemocy).

Cena: 50zł x 12 spotkań - płatne za miesiąc z góry

Ilość osób: max. 12

Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi korespondencji, a ich administratorem będzie Fundacja 36 i 6.
Szczegóły: Polityka prywatności