O prowadzącym

Kamil Dante Lucci

Psycholog i certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny

Ukończył studia psychologiczne na Uniwersytecie St. Andrews w Wielkiej Brytanii, gdzie specjalizował się w diagnozie i leczeniu dzieci i młodzieży w zakresie zaburzeń ze spektrum autyzmu, zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych, zaburzeń osobowości oraz zaburzeń odżywiania. Obecnie pracuje w Szpitalu Klinicznym WUM w Warszawie na oddziale Psychiatrii Wieku Rozwojowego oraz w Centrum Diagnozy i Terapii Spektrum w Warszawie. Jest również w trakcie studiów doktoranckich poświęconych diagnostyce spektrum autyzmu.

Webinar

Spektrum autyzmu, Zespół Aspergera, ADHD, a może neuroróżnorodność?

Jak rozpoznać objawy, zrozumieć różnice i szukać wsparcia.

Wiele koncepcji psychologicznych wskazuje na to, że umiejętność zaspokajania potrzeb jest jednym z kluczowych czynników osiągania przez nas dobrostanu. Wspiera również nasze zdrowie psychiczne. Słyszymy często, że nie tylko chodzi o słuchanie swoich potrzeb, ale też umiejętne ich zaspokajanie. Co to jednak znaczy w praktyce? Od czego zacząć albo na co zwracać uwagę? Czy wszyscy mamy te same potrzeby, czy też każdy z nas ma inne? A co z zaspokajaniem potrzeb innych ludzi?

Podczas tego webinaru Igor Rotberg opowie nam nie tylko,czym są potrzeby i jak je rozpoznawać u siebie i innych ludzi, ale również o tym, jak mówić o swoich potrzebach i słuchać o potrzebach innych, jak radzić sobie w sytuacjach, kiedy potrzeby nie są zaspokojone oraz jak nie wpaść w pułapkę zaspokajania swoich potrzeb kosztem relacji z innymi ludźmi.

Limit miejsc wyczerpany

Zapisz się na webinar

Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi korespondencji, a ich administratorem będzie Fundacja 36 i 6.
Szczegóły: Polityka prywatności